mama mnie niewidzi

mama mnie niewidzi

Postautor: hejrumek » 08 gru 2014, 22:17

Hej nwm gdzie i dokogo sie udac wiec pisze tu mam bardzo slabe zycie mam 15 lat jestem dziewczyna w szkole nie mam przyjaciolek a kolezanki sa falszywe natomiast w domu moja matka mnie nie nawidzi prawie codziennie placze przez nia teraz zblizaja sie swieta ja chce zostac w domu spedzic je z rodzina ale jej to nie obchodzi bo chce jechac do hiszpani jak zaczynam plakac to sie drze lub sie smieje ze mnie nie interesuje jej to ze moge potrzebowac stanikow np. w domu drze sie za wszystko i ogolnie bije mnie ja nie powiem biedna nie jestem nawet w druga strone rrodzice sa razem ale naorawde jestem prawie dorosla a oni mnie bija caly czas siedze w domu bo nie mam do kogo isc wiec naprawde okropne jest uczucie gdy matka wyzywa cie caly czas nigdy nie byla dla mila moich rodzicow stac na to zeb zrobic mi pokoj mam naprawde okrpny bo mama mi go urzadzala najbrzydszy w calym domu ale nie chca mam malo ubran ale nie kupia nwm zaluja mi pieniedzy twierdza ze nie zasluguje cczesto jest tak ze gdy dostane pieniedze od taty bo mama siedzi w domu to gdy np da mi 500zl na ubrania a kupie cos za 100zl to reszte mama zgarnia i kupuje sb ciuchy ma z 5 razy wiecej ubran ode mnie a ja mam bardzo malo ale ona mysli ze jest najmadrzejsza i wgl strasznie zazdroszcze dziewczynom z klasy ktore maja mamy przyjaciolki ze tak powiem naprawde rycze caly czas z tego powodu a taty caly czas w domu nie ma i tyle mam brata mlodszego mama go zdecydowanie bardziej woli ode mnie
hejrumek
Przyglądam się

Wróć do Jesteś nowy? Napisz tutaj