Czy warto dać szansę?

Budowanie dobrego związku, zaufanie, bliskość, kryzysy, rozstania i zdrady, seks, szukanie drugiej połówki

Czy warto dać szansę?

Postautor: kara22 » 25 lis 2014, 13:02

Witam wszystkich forumowiczów, zapisałam się tutaj, ponieważ sama nie umiem sobie z tym poradzić...od 10 miesięcy nie jestem już z chłopakiem, z którym byłam 4 lata...zerwałam z nim, ponieważ na dyskotece zachował sie do mnie nie stosowanie...szarpał..złapał za szyje i wyzywał od najgorszych...teraz po takim długim czasie nadal się kochamy...mamy kontakt.. chciałabym zacząć z nim od nowa.. ale czy warto wybaczyć i dać szansę? czy pomimo tego ze stalo się tak tylko raz ( twierdzi ze bardzo tego zaluje, pracuje nad soba) nie powtórzy sie drugi? Z jednej strony bardzo go kocham , a z drugiej strony boję się...Proszę o Waszą opinię. Dziękuje
kara22
Przyglądam się

Re: Czy warto dać szansę?

Postautor: Łukasz » 31 gru 2014, 13:01

A ja jestem tego zdania że zawsze warto wybaczyć i dać szanse nikt nie jest idealny. Wszyscy popełniamy jakies błedy tylko grunt w tym, aby potrafili je zrozumieć i chcieli naprawić!!
Łukasz
Przyglądam się

Postautor: shea123 » 11 sty 2015, 20:49

Każdemu rożne rzeczy do głowy przychodzą. Możesz dać ostatnią szansę jeśli potrafisz wybaczyć. Pamiętaj tylko, że jeśli to się powtórzy - to koniec.
shea123
Przyglądam się

Postautor: Mark » 19 sty 2015, 22:16

Ogólnie ciężki temat niestety... Można wybaczyć bo to pewnie też pod wpływem alkoholu było, ale mimo wszystko będziesz miała to na długo w pamięci...
Mark
Przyglądam się

Wróć do Związki