Trójkąt uczuciowy...

Budowanie dobrego związku, zaufanie, bliskość, kryzysy, rozstania i zdrady, seks, szukanie drugiej połówki

Trójkąt uczuciowy...

Postautor: cmnztmw » 05 gru 2014, 10:22

Witajcie. Obecna sytuacja jest najbardziej beznadziejną w jakiej kiedykolwiek się znalazłam. Nawet nie wiem od czego zacząć bo to długa i dziwna historia. Dwa lata temu byłam dosyć długo w związku z chłopakiem, rozstaliśmy się z wielu powodów ale nigdy do końca. Zawsze gdzieś się spotkaliśmy, utrzymywaliśmy kontakt. Postanowiłam zakończyć ten chory związek i związałam się z innym facetem. Byłam z nim pół roku lecz okazał się być bardzo zaborczy, kontrolował mnie i ograniczał, oddaliłam się przez Niego od przyjaciół którzy w końcu otworzyli mi oczy i zmobilizowali do zakończenia związku z tym mężczyzną. Obecnie znowu jestem w związku z panem nr. 1 (że tak sobie nazwę ;) ale nie mogę przestać myśleć o tym drugim. To nie jest sytuacja jednodniowa, myślałam, że samo przejdzie no ale samo jak na złość nie chce przejść.
Co mam robić? Czuję, że ranię siebie i mojego obecnego chłopaka.

Jeśli coś jest niezrozumiałe to można pytać. ;)
cmnztmw
Przyglądam się

Re: Trójkąt uczuciowy...

Postautor: shea123 » 11 sty 2015, 20:55

Spróbuj skupić się na jednym. Znaleźć więcej zalet w jednym z nich i wybrać jednego. Tak się nie da długo żyć, ranisz zarówno siebie jak i ich.
shea123
Przyglądam się

Postautor: Mark » 19 sty 2015, 22:06

Swojego obecnego chłopaka ranisz na pewno. Tak czytam to mi się wydaje, że powinnaś jak już to wybrać "numer jeden" skoro "numer dwa" Cię ograniczał. Doświadczenia wiem, że w końcu się zostawia przeszłość i wybiera się "numer trzy" ;)
Mark
Przyglądam się

Postautor: samurajjka » 12 lut 2015, 9:20

Musisz się zdecydować bo ranisz wszystkich wokól. Nie możesz się nimi bawić jak chcesz.
samurajjka
Przyglądam się

Wróć do Związki