przerwa w zwiazku

Budowanie dobrego związku, zaufanie, bliskość, kryzysy, rozstania i zdrady, seks, szukanie drugiej połówki

przerwa w zwiazku

Postautor: serce peka » 27 gru 2014, 14:22

Jestem z chlopakim prawie cztery lata. Jakis czas temu powiedzial mi ze chce przerwy. Powiedzial ze przez ostatnie dwa lata zmienilam sie i zle sie czuje ze mna. Mialam gorszy czas, sporo ploblemow i dlatego to wszystko mnie przytloczylo. Nic mnie nie cieszylo. Teraz jest juz inaczej, otrzasnelam sie z tego. Rozmawialismy o tym ale on nie wierzy za bardzo w moja zmiane. sam nie wie co ma robic bo powiedzial ze nikogo innego nie pokocha. spedzilismy razem w swieta. Bylo wszystko dobrze jak dawniej. Od dzis zaczynamy miesieczna przerwe. Ustalilismy ze nie wolno nam sie z nikim spotykac- on to podkreslil. Powiedzial ze nie bedzie nawet nigdzie wychodzil. Ma duzo pracy i tym tylko sie zajmie. Nie wiem co mam myslec o tej przerwie. Czy to pomoze, potrzebuje czasu zeby sobie poukladac wszystko? Czy chce zostawic a boi sie powiedziec?
serce peka
Przyglądam się

Re: przerwa w zwiazku

Postautor: Łukasz » 31 gru 2014, 12:06

Myślę że poprostu chłopak chce abyś zrozumiała czego tak naprawdę chcesz czy chcesz być z nim dalej i czy Ci zależy na waszym związku. On pewnie też potrzebuje tej przerwy po to jak do siebie wrócicie żeby była wieksza miłość między wami po to abyście zrozumieli czy potraficie żyć bez siebie czy też nie.
Łukasz
Przyglądam się

Postautor: piksel » 20 sty 2015, 2:16

Może taki czas oddzielnie jest Wam potrzebny. Daj znac jak po tym miesiącu "próby".
piksel
Przyglądam się

Postautor: Brylant86 » 27 sty 2015, 21:45

Wybacz ale nie zgadzam się z moimi przedmówcami. Jesteście razem "na dobre i złe" to teraz jak tylko pojawią się jakieś życiowe problemy to ona będzie chciał przerwy?
Sory prawdziwy facet bierze takie sytuacje na klatę a nie ucieka i czeka na to że się coś zmieni tym bardziej że święta wam się udały więc przerwa nie mam sensu.
jednak życzę powodzenia
Brylant86
Już trochę piszę

Wróć do Związki