związek zdrada związek zdrada PROSZĘ O POMOC BARDZO

Budowanie dobrego związku, zaufanie, bliskość, kryzysy, rozstania i zdrady, seks, szukanie drugiej połówki

związek zdrada związek zdrada PROSZĘ O POMOC BARDZO

Postautor: Justylek19 » 01 sty 2015, 22:23

Cześć :)
Mam ogromny problem bardzo proszę o radykalną pomoc i z góry dziękuję :*
mój problem to "miłość" a więc
poznałam Go dwa lata temu w szkole ja przyszłam do pierwszej klasy On był w drugiej poznaliśmy się przypadkowo i od tego momentu zaczęliśmy rozmawiać przebywać Razem aż w końcu zostaliśmy parą było cudownie wspaniale czułam się przy Nim bezpieczna wiadomo czasem były zgrzyty ale bardzo Go pokochałam bardzo byłam w stanie zrobić wszystko żeby On był szczęśliwy i tak mijały kolejne miesiące związku bardzo kochaliśmy się i przyszedł dzień w którym musiałam wyjechać na 3 tygodnie wiadomo było smutno przykro ale wróciłam cieszyliśmy się Sobą i nastał ten okropny dzień kiedy On mnie zdradził tak bardzo Go kochałam że mu wybaczyłam i byliśmy znów Razem i było cudownie i po jakimś czasie On znowu zdradził rozstaliśmy się ale po długim czasie zeszliśmy się i znowu Razem szczęśliwi i znowu zdradza i tak z 5 razy jeszcze i głupio naiwnie mu wybaczałam przy okazji mu pomagając i tak przez rok to trwało..chodzimy Razem do szkoły i ja nie mogę się podnieść po tym wszystkim jest mi cięzko zle kocham Go bardzo ale czasem mam wahania..On jeszcze pół roku szkoły i nie wiem co robić już nie mam sił dać z Nim sobie spokój na zawsze czy czekać aż się zmieni (bo bardzo dużo rzeczy było między Nami naprawdę kochaliśmy się) chce o Nim zapomnieć zacząć nowe życie bo gdy ktoś pojawiał się w moim życiu ja go spławiałam może to zle bo teraz bym tak nie cierpiała..miała myśli samobójcze ale nic nie zrobiłam,boję się co to będzie jak wrócę do szkoły i Go zobaczę..I co najgorsze On pisze do mnie zmieniałam już wiele razy nr ale On i tak go zdobywał..i znowu ludzie będą pytać "czemu nie Jesteśmy Razem" nigdy nikomu nie powiedziałam o problemach z Nim..ii za każdym Razem schodziliśmy się Razem..
ale już mam dość tego.
jestem kompletnie załamana nie wiem co robić!?
proszę o pomoc..
Justylek19
Przyglądam się

Re: związek zdrada związek zdrada PROSZĘ O POMOC BARDZO

Postautor: amica » 09 sty 2015, 15:51

Justylek19, po pierwsze uwazam i tej zasady bede sie trzymać że jeśli ktoś zdradzi raz zrobi to po raz kolejny... sama widzisz że to sie sprawdza w Twoim przypadku wiec na Boga dziewczyno daj sobie z nim spokój!!! Nigdy nie potrafiłabym zaufać facetowi który zdradził, świadczy to tylko i wyłacznie o braku szacunku dla Ciebie a o miłosci nie wspominając... traktuje Cie bardzo przedmiotowo.. tak nie zachowuje sie facet który dojrzał do zwiazku i uwazam ze jeszcze długo nie dorośnie.... Jesteś jeszcze bardzo młoda i całe życie przed Tobą, poznasz jeszcze w swoim życiu wielu facetów i kiedyś na pewno trafisz na tego jedynego... a jak napisałaś "i znowu ludzie będą pytać "czemu nie Jesteśmy Razem" - żyjesz dla siebie czy dla ludzi? jesteś z facetem dla siebie bo go kochasz czy dla ludzi??? odpowiedz sobie na te pytania... ja Ci zycze dużo szcześcia w miłosci...z całego serducha!!!
amica
Już trochę piszę

Postautor: Marunos » 11 sty 2015, 16:01

Hej, niestety, ale amica ma racje..chociaż nie podzielam jej zdania odnośnie reguły ze zdradzaniem, na pewno często się to zdarza, ale znam przypadki kiedy jednorazowa zdrada nigdy się nie powtórzyła,a moment przyznania się do niej i przejścia przez ten trudny czas był dla pary swojego rodzaju oczyszczeniem. Nie lubię generalizować - każdy człowiek jest inny, jego zachowania i reakcje nawet jeżeli są podobne do innych wcale nie są w 100% takie same. Czasem warto wybaczyć i wspólnie przez to przejść.
To jednak nie dotyczy Waszego przypadku, Justylek19. Zdradzał Cię zbyt wiele razy, to już stało się regułą - jego zdrady i Twoje wybaczenie i przyjmowanie go z powrotem. Może myśleć sobie, ze to, ze Cię rani nie ciągnie za sobą żadnych poważnych konsekwencji, bo trochę się poboczysz i i tak się zejdziecie. Najwyraźniej zupełnie Cię ni szanuje, jesteś widocznie dla niego jakąś wygodną opcją i dlatego wraca..ale musisz zdawać sobie sprawa, że tak będzie do czasu aż pozna kogoś lepszego dla siebie, a z tego co piszesz to chłopak ma wiele okazji do poznawania nowych dziewczyn i z nich korzysta. Daj sobie z nim spokój. Zawalcz o siebie, swoje samopoczucie i swoją lepszą przyszłość, a nie Waszą, bo on to olewa..
Życzę Ci dużo siły! Dasz radę :)
Marunos
Przyglądam się

Postautor: shea123 » 11 sty 2015, 20:42

Jeśli zdradził raz, to niestety pewnie zrobi to kolejny raz... Ciężko jest zaufać, możesz dać jeszcze jedną szansę, ale niech to będzie ostatnia... Postaw go pod murem, sama zobaczysz co się stanie... Jeśli sytuacja się powtórzy to odejdź z głową podniesioną, nie daj się. Trzymam kciuki!
shea123
Przyglądam się

Wróć do Związki