Czy warto walczyć?

Budowanie dobrego związku, zaufanie, bliskość, kryzysy, rozstania i zdrady, seks, szukanie drugiej połówki

Czy warto walczyć?

Postautor: agula78 » 26 sty 2015, 15:55

8 lat temu zdradziłam męża, byłam głupia,chciałam zrobić mu na złość za złe traktowanie mnie,obojętność,brak uczuć.Zrobiłam to jeden jedyny raz nie mogąc poźniej spojrzeć w lustro.Przyznałam się a mąż mówił że wybaczył mi zdradę. Bardzo się zmieniłam, poświęciłam się pracy i rodzinie. Mamy syna 10 letniego a dwa lata temu urodziła nam się córeczka. Miesiąc temu mąż niespodziewanie powiedział że chce rozwodu bo nie może dłużej ze mną żyć, nie kocha mnie, nic do mnie nie czuje, że wtedy po tej zdradzie coś pękło i nie da rady tego posklejać, że przez te wszystkie lata udawał z szacunku do mnie ale dłużej nie da rady. Nie sypiamy ze sobą, nigdy mnie nie przytula, nie mówi nic miłego. Nigdy nie mówił mi co czuje... kocham go i chciałabym się jeszcze bardziej postarać, chciałabym odbudować małżeństwo tylko nie wiem czy jest to możliwe skoro mąż nic do mnie nie czuje i mówi mi to prosto w oczy. Zaproponowałam terapię małżeńską, zgodził się ale powiedział żebym nie robiła sobie nadziei. Mówi że nie ma nikogo ale w końcu chce zacząć żyć. Proszę o pomoc czy warto iść na taką terapię skoro mąż mnie nie kocha?
agula78
Przyglądam się

Wróć do Związki