dłużej juz nie wytrztmam

lęk, nerwica lękowa, smutek, złość, panowanie nad sobą, zazdrość, brak emocji, problemy z odżywianiem

dłużej juz nie wytrztmam

Postautor: nadia » 10 gru 2014, 2:56

witam! mam 20 lat. moje zycie nigdy nie bylo bajka, ale zawsze myslalam, ze jestem silna psychicznie. Od pol roku drecza mnie dusznosci, napady goraca lub zimna. Juz na poczatku nie wiedzialam co mi jest bylam silnie przemeczona, bez zycia. od 3 miesiecy jest jednak inaczej stracilam kontak z rzeczywistoscia, zyje z dnia na dzien. Chwilami zastanawiam sie czy ja jeszcze zyje... codziennie placze, boje sie sie wszystkiego, natomiast nigdy nie wpadam w ataki zlosci i smutku. nazwalabym to raczej bezsilnoscia, pustka. nie wspomnie juz o objawach fizycznych. zaczelo sie od tego, ze prawie stracilam przytomnosc w autobusie. potem kilka razy dziennie zawroty glowy, mroczki przed oczami iciagle towarzyszenie nierealnosci i nieustanny ucisk w glowie, ktory nie mija nigdy. Problemy z sercem np. kłucie, niejednokrotnie myslalam, ze mam zawal. Czasem czuje, ze moje serce wariuje, a czasem po prostu leze i odplywam, a serce jakby przestawalo bic. do tego fizycznie pojawia sie rowniez ogromny bol kregoslupa i karku, mrowienia w nogach (nogi jak z waty)s, rowniez drzenia calego ciala. Nie moge spac, a kiedy juz zasne rano nie mam sily sie podniesc, moglabym spac caly dzien.. Pojawialam sie juz na pogotowiu, ale odsylano mnie do lekarza rodzinnego. Natomiast lekarz rodzinny skierowal mnie na badanie krwi, ktore wyszlo w normie i stwierdzil, ze wszystko ok i tyle! koniec leczenia. Nie wiem co zrobic, ktoregos dnia padne albo wreszcie nie wytrzymam tego i sama cos sobie zrobie, bo to wszystko nie pozwala mi zyc. Nie mam mam chwili bez bolu, nie mam tez chwili spokoju. To mnie zabija.
nadia
Przyglądam się

Re: dłużej juz nie wytrztmam

Postautor: ammorekss » 16 lut 2015, 10:17

Sama widzisz problem a to już wielki plus. Idz do psychologa, pomoże Ci przejść przez ten trudny okres.
ammorekss
Przyglądam się

Wróć do Kłopotliwe emocje