Rzucanie palenia

palenie, picie, leki, seks, hazard, zakupoholizm, uzależnienie od internetu, narkotyki

Re: Rzucanie palenia

Postautor: luucynakom » 03 gru 2013, 12:20

A nie mieliscie efektow ubocznych? Nie mowie o jedzonku ale poty, leki, bezsennosc itp?
luucynakom
Przyglądam się

Postautor: bkasiunia95 » 24 cze 2014, 17:27

Witam
Też mam problem z paleniem. Zaczęłam palić w wieku 14 lat po kilku miesiącach przestałam bo chłopak mnie poprosił, ale po około 1,5 roku dowiedziałam sie ze on nadal pali (prosiłam go po tym jak ja przestałam zeby też rzucił) i ze mnie okłamywał. Wkurzyłam się i powiedziałam mu ze jak on pali to ja tez zaczynam i zaczęłm. W szkole najpierw na przerwach później zaczęłam kupowac i coraz wiecej paliłam... od ponad pół roku jestem w nowym związku i mój chłopak obecny nie pali nałogowo. Poprosił mnie zebym rzuciła i próbowałam najpierw bez zadnych tabletek i plastrów i bez niczego.. najdłuzej wytrzymałam tydzień. Poźniej postanowiłam ze kupię Desmoxan i po tygodniu od brania tabletek nie wzięłam papierosa do ust. I nie paliłam przez 4 miesiące z wyjątkiem dni kiedy juz naprawde nie wytrzymywałam z nerwów. I od poprzedniego tygodnia paliłam do wczoraj po kilka papierosów dziennie a dzisiaj powiedziałam sobie ze 'koniec z tym nie bede ponownie wracac do palenia' i znowu zaczynam brać tabletki.

Nie wiem do końca czy one działają na prawde czy polegają na efekcie placebo. Ale ostatnio pomogly wiec mam nadzieje ze teraz tez pomogą tylko że na zawsze.
Kasia :)

"[...] będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni, i na tyle słabi, na ile będziemy podzieleni."
bkasiunia95
Przyglądam się

Postautor: luoflaxgendback1984 » 15 gru 2014, 11:29

wystarczy zacząć np biegać a organizm sam odrzuci palenie, tak było ze mną
SYGNATURA NIEZGODNA Z REGULAMINEM
luoflaxgendback1984
Przyglądam się

Postautor: k0rzerka » 25 sty 2015, 15:02

ja niestety nalezę do tej grupy która wciąz rzuca.:( choć moge nie palić 2-3dni to pozniej jednak sięgam znów po papierosy.
k0rzerka
Przyglądam się

Postautor: Pawelroz » 06 lut 2015, 20:31

Jest kilka dość znanych książek, które podobno pomagają w rzucaniu palenia. Niestety na mnie nic nie działa, ale ja jestem po prostu za słaby.
Pawelroz
Przyglądam się

Poprzednia

Wróć do Nałogi